درباره ما

کلینیک‌ زیبایی و لیزر ایرانا با بیش از 10 سال تجربه درخشان در ارائه خدمات لیزر و زیبایی در شهر اهواز ، مجهزترین کلینیک اهواز در زمینه زیبایی، جوانسازی، و لیزر است..

خدمات ارائه شده در کلینیک ایرانا مطابق با استاندارهای روز جهان است و همه روزه در تلاش هستیم تا بهترین تجربه را برای همراهان خود رقم بزنیم.

کادرپزشکی و پرسنل شاغل در کلینیک‌ ایراناجزو بهترین‌های حوزه خود هستند و گروه ایرانا ضمن دریافت تمام مجوزهای مربوطه در زمینه خدمات جوانسازی، زیبایی، لیزر با بهرگیری از به‌روزترین تجهیزات روز دنیا، به برندی درخشان در زمینه کلینیک‌های زیبایی و لیزر اهواز تبدیل شده است..

تمامی مواد مصرفی در کلینیک ایرانا مانند بوتاکس، فیلر، مزوژل، مزوتراپی و… به صورت وکیوم شده، با مجوز وزارت بهداشت و از بهترین برندهای موجود در جهان هستند و ارائه خدمات فوق تخصصی اصل اول در کلینیک ایرانا است. کلینیک ایرانا معتقد است که زیبایی و سلامتی حق تمام مردم ایران است..

دستگاه لیزر جنتل مکس پرو کندلا (Candela GentleMAX Pro)

لیزر جنتل مکس پرو دیگر مدل دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا، با طول موج های الکساندرایت 755 نانومتری و اندیاگ 1064 نانومتری کار می کند. این دستگاه تمامی ویژگی های لیزر جنتل لیز را دارا بوده و درمانی غیرتهاجمی را ارائه می دهد. 

اندازه هندپیس 20، 22 و 24 میلیمتری و سازگاری با خنک کننده زیمر 6، حداکثر سرعت، ایمنی و راحتی را برای بیمار به همراه دارد و از این لیزر می توان برای انواع پوست ها استفاده کرد. 

لیزر جنتل مکس پرو کندلا برای درمان پوست های آسیب دیده ناشی از نور خورشید، ضایعات رنگدانه ای، کک و مک، لک های ناشی از افزایش سن، ناهنجاری های عروقی، رفع جای بخیه و درمان واریس کاربرد دارد. 

مزایای لیزر الکساندرایت کندلا جنتلمکس پرو:

  • درد کمتر، اسپری DCDقبل از آنکه پالس لیزر روی پوست گذاشته شود و همچنین احتمالا بعد از عمل لیزر اسپری می شود که سبب خواهد شد پوست تا دمای مطلوب خنک شود. و همچنین امکان استفاده از قدرتمندترین لیزرهای الکساندرایت موجود در بازار را با سرعت دو ضربه در ثانیه سبب می شود.هنگام استفاده از این لیزر افراد متوجه استفاده از آن نمی شوند زیرا دردی ایجاد نمی کند.
  • سرعت زیاد، این لیزر سرعت زیادی دارد، بنابراین بیماران احساس راحتی بیشتری می کنند و بیماران این لیزر را به علت درد کمتر و سرعت زیاد به سایر لیزرها ترجیح می دهند. لیزر الکساندرایت کندلا از بین بردن موهای زائد را 4-5 بار سریعتر از لیزر یاقوت و 3 برابر سریعتر از اپیلاسیون انجام می دهد.
  • بهره وری، لیزر کندلا تاثیر خوبی بر روی موهای کرکی و نازک و صاف دارد و می تواند آنها را از بین ببرد.این لیزر این امکان را بوجود می آورد که تعداد مراحل انجام لیزر کاهش یافته و با سرعت بیشتر انجام شود.

تاثیر لیزر بستگی به منطقه مورد نظر برای درمان، سطح هورمونی، وراثت، سرعت رشد مو و ساختار مو دارد. قبل از لیزر کردن افراد جنس و رنگ پوست افراد، وضعیت هورمونها، ابتلا به بیماریهایی که بر لیزر کردن اثر می گذارد، بارداری و شیردهی باید در نظر گرفته شود.انجام لیزر درافراد دارای بیماری زمینه ای ودر مادران باردار و شیرده ضرر دارد و تنها دلیل منع این افراد، اختلالات هورمونی و عوارض حاصل از لیزر روی پوست است .

برنزه کردن پوست یکی از راههای زیبایی است که همواره مورد توجه خانمهاست .اگر برنزه کرده باشید باید  صبر کنید تا پوست به حالت قبل از برنزه شدن برگردد، سپس برای لیزر اقدام کنید. پوستی که خیلی برنزه شده است توسط لیزر الکساندرایت کندلا قابل درمان نیست، زیرا احتمال وجود رنگدانه های نامطلوب بسیار وجود دارد و این امر سبب ایجاد لک پوست می شود.

لیزر الکساندرایت کندلا ،به خاطر طول موجی که دارد برای پوستهای روشن مناسبتر است زیرا آسیب کمتری به پوست می زند،این طول موج به علت عمق نفوذ بالا سبب اثرگذاری بسیار سریع و دقیق بر روی فولیکولهای مو که در واقع همان سلولهای بنیادی مو هستند می شود. دوره درمان با این لیزر نیز کوتاه است. دراین لیزر به علت داشتن سیستم خنک کننده ،اکثر مراجعین نیازی به کرمهای بی حسی ندارند.هنوز روشی که اجازه جلوگیری از رشد کردن مو را برای همیشه ندهد اختراع نشده است، بنابراین استفاده از لیزر برای از بین بردن مو زائد باید تکرار شود. بعد از انجام عمل لیزر سرعت رشدمو کمتر می شود و موها نازکتر می شوند.

اگر پوست بر اثر روشهایی مانند سولاریوم و یا بر اثر مصرف داروهایی مانند لایه بردارها( برای از بین بردن لکها یا جوشها از آنها استفاده می کنند و سبب نازک شدن پوست می شوند) بیشتر قرار بگیرد، ترمیم پوست در چنین مواقعی به کندی صورت می گیرد.پس باید به پوست فرصت داده شود تا از التهاب خارج شود.

ویژگی های دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

تاییدیه ی سازمان FDA

این دستگاه که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است استفاده از آن هیچ گونه عارضه ی جانبی ندارد.  و در ایمنی کامل بهترین نتیجه را برای حذف موهای زاید افراد در نقاط مختلف بدن ایجاد می کند.

تکنولوژی خنک کننده پیشرفته 

با استفاده از تکنولوژی سیستم های خنک کننده dcd (اسپری کریژون) و acc (دمیدن هوای سرد روی پوست) که در دستگاه لیزر الکسلندرایت کندلا وجود دارد کمک می کند که قبل و بعد از تاباندن اشعه در دستگاه های لیزر موی کندلا دردی که حین انجام لیزر مو تحمل می کنید کاملا قابل تحمل و بسیار کمتر از دستگاه های لیزر دیگر می باشد.

پایین بودن ضریب خطا 

ضریب خطای کم این دستگاه باعث شده است که پرتو های هر شات در این دستگاه لیزر دقیقا ریشه ی مو را هدف قرار می دهند. و در عین حال از آسیب رساندن به بافت های اطراف ریشه ی مو جلوگیری می شود. 

سرعت پالس های تابشی لیزر 

هرچه قدر پالس های تابش لیزر کوتاه تر و سریع تر باشد موزدایی بهتری صورت می گیرد. زیرا فولیکول های مو خیلی بهتر انرژی آن را درک می کنند. بیشتر دستگاه های لیزر زمان هایی کمتر از ۱۰ میلی ثانیه را برای این کار ارائه نمی کنند. اما لیزرهای سری جندل کندلا این توان را دارند که پالس ها را در هر ۳ میلی ثانیه ارسال کنند.

ایمن ترین

طبق تحقیقات انجام شده از سوی متخصصان زیبایی لیزر الکساندرایت کندلا هیچ گونه عوارض خطرناک و جبران ناپذیری برای سلامتی ندارد و در حال حاضر ایمن ترین روش برای از بین بردن موهای زائد می باشد.

به روز ترین

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا از بروز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در از بین بردن لیزر موهای زائد برخوردار بوده و در حال حاضر آخرین و جدید ترین دستگاه ابداع شده برای از بین بردن مو های زائد می باشد.

بهترین

بهترین لیزر موهای زائد که باعث از بین رفتن کامل موهای زائد بدن با کمترین احساس درد به دلیل داشتن خنک کننده همزمان برروی محل سوختگی لیزر، تبدیل به بهترین دستگاه لیزر بدن در بازار شده است.